• Podkładki

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów montażowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi podkładki grzybkowe. Znajdują one swoje szerokie zastosowanie niemal w każdym gospodarstwie domowym. Służą przede wszystkim do montażu płyt poliwęglanowych do stalowej konstrukcji. Prezentowane akcesoria są dostępne zarówno w wersji białej, jak i brązowej, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze akcesorium dla swoich potrzeb.

Zastosowanie specjalnych grzybków chroni śrubę przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz, opady deszczu czy też śniegu. Sprawia to, że śruba nie rdzewieje i można ją w prosty sposób odkręcić.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania akcesoriów.