• Poliwęglan lity

Materiał ten podatny jest na obróbkę, a jednocześnie wyróżnia się doskonałą udarnością. Znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie kluczowe znaczenie ma bezpieczeństwo. Wyposażony został w specjalny filtr UV, który chroni powierzchnię przed żółknięciem oraz promieniowaniem ultrafioletowym.
Poliwęglan lity osiąga transparentność na poziomie 92%. Posiada klasę palności B1 oraz 10-letnią gwarancję trwałości nadaną przez producenta. Płyty zostały obustronnie zabezpieczone specjalną powłoką, która chroni je przed promieniowaniem UV.

Właściwości i zastosowanie

W naszej ofercie dostępny jest poliwęglan lity na wymiar. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują płyt w niestandardowym rozmiarze. Ze względu na wysoką odporność mechaniczną tworzywo to stanowi niezawodny element osłon maszyn oraz kabin. Pozwala na bezpieczne przeszklenie drzwi i okien. Z powodzeniem stosują go realizatorzy ogrodów zimowych, oranżerii oraz podwieszanych sufitów. Znajduje zastosowanie także w daszkach, wiatrołapach oraz wiatach przystankowych.
Pragniemy zaznaczyć, że płyty należy składować i transportować poziomo na palecie. Konieczne jest także zabezpieczenie ich przed zarysowaniem oraz oddziaływaniem promieniowania słonecznego za pomocą plandeki.

Znajdujący się w ofercie naszej firmy poliwęglan lity jest dostępny w wielu wariantach rozmiarowych. Dostarczamy bowiem płyty o długości od 2050mm do nawet 3050mm. Tak duża oferta powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Poliwęglan lity znajduje swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Jest to materiał odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jak na przykład mróz, silny wiatr czy też opady deszczu i śniegu. Powoduje to, że płyty te mogą być stosowany nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynków.

Płyty poliwęglanowe są lekkie, co bardzo mocno ułatwia ich montaż do stelażu. Instalacja może być przeprowadzona z wykorzystaniem tradycyjnych śrub lub wkrętów, dzięki czemu cała realizacja może być wykonana w niezwykle krótkim czasie.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Szeroka propozycja sklepu powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.