• Profile zamykające do poliwęglanu

Firma E-PLAST już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów montażowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi taśmy, podkładki oraz uszczelki. Propozycja sklepu internetowego to także profile zamykające. Ich głównym zadaniem jest ochrona poliwęglanu komorowego przed wilgocią, insektami czy też różnego rodzaju zanieczyszczeniami, które mogłyby się dostać do wnętrza płyty.

Oferowane produkty znajdują swoje zastosowanie między innymi przy wiatach w celu zabezpieczenia ich zadaszenia. Profile zamykające zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Propozycja sklepu internetowego to zarówno produkty aluminiowe, jak i poliwęglanowe.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Dostarczane profile zamykające są dostępne w różnych wariantach – o długości od 2,1 do nawet 6 metrów bieżących.